Online Satış Kanallarımız

YAZ GÜNLERİNE DAIKIN KAMPANYASI DAMGASINI VURUYOR

Daikin’in ‘flash streamer’ teknolojisi, hava temizleme cihazı ile klimayı bir araya getirdi

İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Daikin, Haziran ayı boyunca sürecek ‘Yaz Kampanyası’ ile gündemimizin en önemli olgusu temiz ve doğru hava konusuna benzersiz bir çözüm getiriyor. Patenti Daikin’e ait olan flash streamer teknolojisi ile üretilen Shira Plus ve Ururu Sarara model klimalar bu sayede hava temizleme fonksiyonuna da sahip oluyor. Böylece klima ve hava temizleme cihazı teknolojisi buluşuyor. Dünyada ilk ve tek olan ‘flash streamer’ teknolojisi, ürettiği yüksek hızlı elektronlar sayesinde havanın içinde bulunan zararlı partikülleri ayrıştırarak iç ortam havasını temizliyor. Daikin’in 30 Haziran 2020 tarihine kadar sürecek kampanyası ile tüketiciler ek vergi ve kur farkından etkilenmeyerek 12 ay taksitle ürünleri satın alabiliyor.


Konut ve ofislerde solunan havanın doğru hava olması sağlık açısından büyük önem taşıyor. Corona süreciyle daha da önem kazanan bu olgu, Daikin’in benzersiz flash streamer teknolojisine sahip ürünleri Ururu Sarara ve Shira Plus model split klimalar ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü Flash streamer teknolojisi sayesinde klimalar hava temizleme cihazı fonksiyonuna da sahip oluyor.

Dünyada ilk ve tek olarak Ururu Sarara ve Shira Plus model Daikin klimalarda kullanılan ve patenti yine Daikin’e ait olan flash streamer teknolojisi, ürettiği yüksek hızlı elektronlarla ortamda sirküle olan havanın içindeki zararlı partikülleri ayrıştırarak havayı temizlemeye yarıyor. İç ortamda toz, polen, kötü koku ve alerjenler varsa klima bunları titanyum apatit filtre sayesinde emerek iç ortama verilmeden süzüyor. Böylece ortam havası daha kaliteli hale gelerek nefes almada kolaylık, dinçlik gibi pozitif sonuçlar sağlıyor.

Yaz sıcaklarının kendini gösterdiği bu günlerde klima kullanımı konusunda çekincesi olan en müşkülpesent tüketicilerin bile onayını alan flash streamer teknolojili, titanyum apatit ve gümüş alerjen filtrelere sahip Daikin klimalara Haziran ayı boyunca kur farkından etkilenmeden, ek vergi olmadan 12 ay taksitle ulaşabilir, evlerinizi doğru ve sağlıklı havayla buluşturabilirsiniz. Cihazlar, Daikin kalitesinin bir göstergesi olarak 6 yıl tam garantiyle satışa sunuluyor.
 

ISITMA SOĞUTMA VE HAVA TEMİZLİĞİNİN BULUŞMASI: SHIRA PLUS

A+++’a varan enerji verimlilik değerleri ve 19 desibel seviyesindeki sessizliği ile Shira Plus Daikin’in en gözde modellerinden birisi. Temiz hava sağlayan patentli Daikin teknolojisiyle donatılmış olması Shira Plus klimayı benzersiz kılıyor. Cihazın en önemli kozlarından biri olan Daikin patentli hava temizleme teknolojisi ‘flash streamer’, iç ortamdaki istenmeyen, koku, alerjen, polen gibi tüm zararlı partikülleri etkisiz hale getiriyor. Böylece klima klasik işlevlerinin yanı sıra hava temizleme cihazının özelliklerini de kazanmış oluyor. Yine cihazda bulunan Daikin’e özgü titanyum apatit hava temizleme filtresi, ortamdaki istenmeyen koku, tüy, toz ve partiküllerin çok daha iyi süzülmesine olanak sağlıyor. Akıllı termal sensöre sahip olan ürün, sizi fark ederek kanatlarını başka tarafa çeviriyor ve üflenen havanın üzerinize gelmemesini sağlıyor. Online kontrol, evde olmadığınızda bile cihazı kontrol edebilmenizi, hatta harcadığı enerji miktarını görmenize olanak veriyor. Shira Plus’ın 3 boyutlu hava üfleme özelliği ise havanın odanın her köşesine eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Isıtma ve soğutmanın hava temizliği ile buluştuğu Shira Plus, kullanıcıları üst düzey bir iç ortam konforuna ve sağlıklı, temiz ‘doğru havaya’ davet ediyor.
 

KLİMANIN ZİRVESİ: URURU SARARA

Temel görevi ısıtma ve soğutma olan klimalar artık iç hava kalitesini olumlu etkileyen, zararlı partiküllere karşı savaşan hava temizleme teknolojileri ve filtreleme yöntemleriyle donatılıyor. İdeal iç ortam koşulları ortalama yüzde 40-50 nem oranından ve 20 ila 25 santigrat derece sıcaklıktan oluşur. Daikin’in üstün teknolojili kliması Ururu Sarara, hem ideal nemi sağlıyor, hem ortamdaki havayı flash streamer teknolojisi (partikülleri parçalama) ile temizlerken dışarıdan da taze hava beslemesi yapıyor. Böylece hava temizleme cihazıyla klimanın temel işlevleri tek bir cihazda buluşuyor. Dünyada hava temizleme teknolojisi ile taze hava seçeneğini bir arada sunabilen tek klima olan Ururu Sarara, tüketicilerin beğenisini topluyor. Ururu Sarara modelde yer alan flash streamer ve diğer teknolojiler havanın temizliğini garanti altına alıyor. Daikin, Ururu Sarara ile hem konforunuzu düşünüyor hem de temiz ve doğru havayı sağlıyor.

 • • Fiyatlarımız Türk Lirası (TL) cinsinden tavsiye edilen satış fiyatları olup, KDV dahildir. Yeni gelebilecek vergiler, fonlar ile mevcut fon ve vergi oranlarındaki değişiklikler, değişiklik tarihinden itibaren fiyatlara aynen yansıyacaktır.
  • Herhangi bir nedenle ödeme planı dışına çıkan ödemelerde aylık %4 vade farkı uygulancaktır.
  • Satışlarımız stoklar ile sınırlıdır. Firmamız önceden haber vermeksizin ürün özelliklerini, tasarımını ve fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Tüm Daikin bireysel tip split klima fiyatlarına 5 mt.’ye kadar montaj ve devreye alma dahildir.
  • Montaj fiyatına bakır boru, dış ünite konsolu, takoz lastiği, sinyal kablosu drenaj hortumu, dekoratif bant fiyatları ve montajı dahildir.
  • Daikin multisplit klimalara sadece montaj ve devreye alma bedeli dahildir. Borulama bedeli 0 mt’den itibaren müşteriye aittir.
  • Bu montaj bedeli gidiş-geliş 50 km. Altındaki montajlar için geçerlidir. Geliş-gidiş 50 km.yi aşan mesafeler için müşteriden yol ücreti talep edilir.
  • Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri diğer inşaat ve dekorasyon işleri dahilinde müşteriye aittir.
  • Tüm arıza, bakım, işletmeye alma ve montaj gibi servis hizmet taleplerinizi Daikin Çağrı Merkezi 444 999 0 üzerinden gerçekleştirmenizi rica ederiz.
  • Daikin Yetkili Servisleri tarafından yapılmayan servis hizmetleri ürünü garanti dışına çıkaracaktır.
  • Kampanyalı fiyatlarımız 01.06.2020-30.06.2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Bu liste harici modellerimiz kampanya kapsamı dışındadır.

Web Tasarım IDS